Keeza Klasa okręgowa: Granit - Czarni 0-6

Granit będzie musiał walczyć o pozostanie w lidze do ostatniej kolejki, chociaż morale po dzisiejszym meczu znacznie osłabło. Strzelanie na boisku w Czarnej Górze rozpoczął i zakończył Wesołowski, goście wykorzystali bez skrupułów gre w przewadze przez niemal całą drugą połowę.

38 min. (0-1) - Wesołowski po długim podaniu uciekł po skrzydle, ściął do środka i mierzonym strzałem nie dał szans Szymonowi Łukaszczykowi.

42 min. (0-2) - Rzut rożny dla Czarnych. Podobnie jak w ostatnim meczu z Wierchami, Pachabut wykorzystuje warunki i uderza mocno z głowy.

55 min. (0-3) - Rzut wolny dla Czarnych z okolicy 25 metra. Cikowski uderza bardzo dokładnie i pokonuje bramkarza Granitu.

70 min. (0-4) - Szwajnos ucieka kolejnym obrońcom, w polu karnym dokłada kolejny zwód i uderza skutecznie.

72 min. (0-5) - Ponownie w dynamicznej akcji Szwajnos. Kilku obrońców ogranych, a na końcu skuteczny strzał.

80 min. (0-6) - Wesołowski uwalnia się przed polem karnym i przymierza z szesnastki. Piłka po ziemi wpada obok słupka do siatki.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, XIV kolejka - 20 czerwca 2021, 15:30

Granit Czarna Góra - Czarni Czarny Dunajec 0-6

Wesołowski 38, 80, Pachabut 42, Cikowski 55, Szwajnos 70, 72

Żółta kartka: Łukaszczyk.

Czerwona kartka: P. Sarna (50 min. za faul na zawodniku wychodzącym na czystą pozycję).

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 25. Patryk Sołtys, 14. Kamil Kiernoziak (46, 15. Stanisław Szyszka), 4. Józef Milon, 16. Piotr Sarna, 9. Michał Gryglak, 2. Szymon Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 7. Marcin Sarna, 18. Krystian Sarna (30, 8. Jakub Bigos), 24. Michał Matoniak (75, 10. Paweł Szyszka).

W pierwotnym terminie (28 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.

autor: Krzysztof Kościelniak.