Granit zagra z Wierchami Rabka Zdrój w półfinale Pucharu Podhala

W obecności przewodniczącego PPPN Dariusza Mazura i przedstawicieli klubów odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski i Podhala. Spotkają się w nich LKS Szaflary z Lubaniem Maniowy oraz Granit Czarna Góra z Wierchami Rabka Zdrój. Oba mecze zostaną rozegrane 7 lipca godzinie 18:00.

Spotkanie A-klasowego Granitu Czarna Góra z Wierchami zapowiada się bardzo interesująco. We wcześniejszych meczach czarnogórzanie odprawili z kwitkiem VI-ligowe drużyny Porońca Poronin i Jordan Jordanów. W tej sytuacji ewentualna wygrana Granitu nie byłaby już niespodzianką.

Zatem w finale, który zostanie rozegrany 11 lipca w Ostrowsku, może dojść do pojedynku drużyny IV-ligowej z zespołem jeszcze A-klasowym. Rozgrywki Pucharu Polski mają jednak właśnie taki smak, że znacznie niżej notowane zespoły są sprawcami sensacyjnych rozstrzygnięć.

autor: ZK.

źródło: Dziennik Polski.