Ligowa porażka Huraganu

Rywal Granitu Czarna Góra w 4. rundzie Pucharu Podhala Huragan Waksmund przegrał na wyjeździe w derbowym spotkaniu z Jarmutą Szczawnica 0-1 (0-1). Mecz rozegrano w ramach 2. kolejki rozgrywek Ligi Okręgowej - Nowy Sącz (VI poziom).

- - - -

SEZON 2015/16: LIGA OKRĘGOWA, GRUPA NOWY SĄCZ, II KOLEJKA - 9 września 2015

Jarmuta Szczawnica - Huragan Waksmund 1-0 (1-0)
J. Pietrzak 32 (k)

Sędzia: brak danych

Żółte kartki: J. Pietrzak - A. Mozdyniewicz

Huragan: Marcin Rejczak - Tomasz Cyrwus, Krzysztof Potoczak, Marcin Józefczak. Jakub Mroszczak - Adam Mozdyniewicz, Michał Handzel, Kamil Chorążak, Maksymilian Potoczak (55 Bartłomiej Mroszczak) - Jakub Siuty (55 Kamil Waksmundzki), Tomasz Mroszczak (55 Szymon Kolasa).

W 45. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Jacek Pietrzak (Marcin Rejczak obronił).

W 60. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Szymon Kolasa (trafił w poprzeczkę).

- - - -

Huragan po pięciu rozegranych meczach zajmuje 15 miejsce z zerową zdobyczą punktową. Jarmuta jest ósma z dziewięcioma oczkami na koncie.

Mieliśmy przewagę praktycznie przez całe spotkanie. Gospodarze zagrażali nam jedynie ze stałych fragmentów gry i za sprawą szybkich kontrataków. Szkoda nie wykorzystanego rzutu karnego, bo myślę że gdyby udało się nam wyrównać wtedy na 1:1 to w końcówce różnie mogłoby być. A tak przychodzi nam po raz kolejny przełknąć gorycz porażki. Musimy być jednak cierpliwi. Każda zła passa kiedyś się kończy. Po niedzielnym spotkaniu z Łososiem, byłem gotowy zrezygnować z funkcji trenera. Oddałem się w ręce zarządu. Ten jednak dał mi do zrozumienia, że wciąż mam duży kredyt zaufania, za co bardzo dziękuję. Jest we mnie jeszcze dużo wiary i motywacji, aby drużynę wydźwignąć z kryzysu - powiedział po meczu dla portalu Podhale Region trener Huraganu Marcin Zubek

Granit zagra z Huraganem 23 września u siebie. Ogniś barwy Huraganu reprezentował Andrzej Gogola (sezon 2014/15), który obecnie jest grającym trenerem czarnogórzan.