Huragan przegrywa w lidze

Rywal Granitu Czarna Góra w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu: Podhale Huragan Waksmund przegrał 1-3 (1-2) z Łososiem Łososina Dolna w 5. kolejce nowosądeckiej Ligi Okręgowej (szósty poziom rozgrywkowy).

SEZON 2015/16: LIGA OKRĘGOWA, GRUPA NOWY SĄCZ, V KOLEJKA - 6 września 2015

Huragan Waksmund - Łosoś Łososina Dolna 1-3 (1-2)
M. Handzel 30 - Salamon 42, 45, 89

Sędzia: Jan Pavlovski (Słowacja).

Żółte kartki: M. Krok (Łosoś)

Huragan: Marcin Rejczak - Jakub Mroszczak, Bartłomiej Handzel, Tomasz Cyrwus, Michał Handzel - Bartłomiej Mroszczak (60 Maksymilian Potoczak), Adam Mozdyniewicz (72 Krzysztof Potoczak), Kamil Chorążak, Jakub Maciasz - Kamil Waksmundzki (46 Szymon Kolasa), Wojciech Zagata (60 Jakub Siuty).

Huragan nie zdobył jeszcze punktów i zajmuje 15 - przedostatnie miejsce w tabeli, Łosoś jest czwarty.

Przegrywamy kolejny mecz, trzeba już niestety jakiś reagować zanim nie jest za późno. Stąd moja decyzja ze oddaje się do dyspozycji zarządu. Zawodzimy na początku tej rundy, a za wyniki odpowiada trener. Nie widzę problemów w przygotowaniu fizycznym czy taktyczny, bo pod tym względem wyglądamy naprawdę dobrze. Problem jest gdzieś w głowach. Wpadliśmy w dziwny stan i trzeba reakcji pewnych by coś zmienić– powiedział po meczu dla portalu Podhale Region trener Huraganu Marcin Zubek.

Granit zagra z Huraganem 23 września u siebie. W sezonie 2014/15 barwy Huraganu reprezentował Andrzej Gogola, który obecnie jest grającym trenerem czarnogórzan.

Fot.: Maciej Zubek (Podhale Region).