Kolejna porażka Huraganu

Nie wiedzie się Huraganowi Waksmund w rozgrywkach ligowych. Przyszły rywal Granitu w Pucharze Podhala tym razem poległ Olimpii Pisarzowa 1-4 (0-2).

- - - -

SEZON 2015/16: LIGA OKRĘGOWA, GRUPA NOWY SĄCZ, VI KOLEJKA - 13 września 2015

Olimpia Pisarzowa - Huragan Waksmund 4-1 (2-0)
Pociecha 17 (k), Zygmunt 35, Sobonkiewicz 75, Wańczyk 80 (k) - Chorążak 59

Sędzia: Robert Jopek (Nowy Sącz).

Żółte kartki: brak danych.

Huragan: Marcin Rejczak - Tomasz Cyrwus, Krzysztof Potoczak, Jakub Mroszczak (33 Adam Mozdyniewicz) - Marcin Józefczak, Bartłomiej Handzel, Michał Handzel, Kamil Chorążak, Maksymilian Potoczak (56 Szymon Kolasa) - Kamil Waksmundzki, Jakub Siuty (46 Bartłomiej Mroszczak).

- - - -

Przegraliśmy ten mecz zasłużenie z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem słabszym, choć wydaje mi się, że rozmiary przegranej są za wysokie. Przede wszystkim gospodarze umiejętnie wykorzystywali nasze błędy. Dobry moment mieliśmy w drugiej połowi, kiedy udało się nam nawet złapać kontakt z przeciwnikiem i zyskać sporą przewagę. Niestety straciliśmy bramkę po łatwej stracie piłki w bocznej strefie boiska - powiedział po meczu dla portalu Podhale Region trener Huraganu Marcin Zubek.

Granit zagra z Huraganem 23 września u siebie. W przeszłości w  Huraganie grał Andrzej Gogola (sezon 2014/15), który obecnie jest grającym trenerem czerwono-czarnych.

Fot.: Maciej Zubek (Podhale Region).