Klasa okręgowa: Krokus - Granit 3-0 (wo)
Granit zgłosił kontuzje swoich graczy, wychodząc na murawę w 7-osobowym składzie, a następnie zasygnalizował kontuzję kolejnego gracza i sędzia musiał już przerwać to spotkanie z przyczyny zdekompletowania składu przyjezdnych. Taka sytuacja będzie skutkować walkowerem na korzyść Krokusa - o tym ostatecznie zadecyduje na swoim posiedzeniu Komisja Dyscypliny LimPPN.
Świdnik, Stadion w Świdniku
Klasa okręgowa, XX kolejka - 8 maja 2022, 11:00
Krokus Przyszowa - Granit Czarna Góra 3-0 (wo)
Granit: Grzegorz Maryniarczyk - Patryk Sołtys, Krzysztof Sarna, Józef Milon, Bartłomiej Dzierżęga, Marcin Sarna, Michał Gryglak, Mariusz Dzierżęga, Jakub Bigos, Stanisław Szyszka, Bartłomiej Rusnak.
Żółte kartki: Sebastian Bibro - Bartłomiej Dzierżęga, Stanisław Szyszka.
Mecz przerwany w 45 minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości.
Pozostałe mecze:
Turbacz - Płomień 7-0
Konrad Malina 30, 69, 71, 89, Kamil Chorągwicki 37, Łukasz Łabuz 87, 90
Zalesianka - Orkan 2-1
Marcin Augustyn 51, Mariusz Koszut 77 - Tomasz Kurek 48
Babia Góra - Zawrat 3-1
Andrzej Bielański 2, Tomasz Lach 29, Grzegorz Antosiak 90 - Mateusz Chrobak 24
Szaflary - Czarni 4-4
Mateusz Otręba 45, Marcin Rusnak 47, 60, Jakub Łojas 90 - Marcin Pająk 30 (k), 78 (k), Mateusz Szwajnos 53, 87 (k)
Wiatr - Wierchy 1-3
Paweł Luberda 26 - Marcin Pajor 32, Jakub Szewczyk 45, Mateusz Król 75
Huragan - Ujanowice 2-1
Daniel Krugiołka 3, Nogueira 31 - Piotr Oleksy 45
Lp. | Nazwa | M | PKT | Bramki |
1. | Orkan | 20 | 43 | 60-22 |
2. | Huragan | 20 | 39 | 46-31 |
3. | Zalesianka | 20 | 38 | 46-29 |
4. | Płomień | 20 | 36 | 28-28 |
5. | Babia Góra | 18 | 35 | 44-25 |
6. | Turbacz | 19 | 33 | 38-29 |
7. | Zawrat | 20 | 25 | 35-47 |
8. | Krokus | 20 | 25 | 32-41 |
9. | Wierchy | 20 | 24 | 34-43 |
10. | Ujanowice | 19 | 23 | 30-34 |
11. | Wiatr | 19 | 22 | 31-33 |
12. | Szaflary | 20 | 20 | 37-51 |
13. | Czarni | 20 | 18 | 35-45 |
14. | GRANIT | 19 | 13 | 25-63 |
Czołówka klasyfikacji strzelców:
22 - Bartłomiej Limanówka (Orkan),
16 - Szymon Kolasa (Huragan),
13 - Tomasz Kurek (Orkan), Kamil Zieliński (Krokus),
12 - Hubert Konieczny (Babia Góra),
10 - Marcin Augustyn (Zalesianka), Marcin Grela (Zawrat),
9 - Rafał Hagowski (Wiatr), Dawid Smoter (Wierchy), Bolesław Wesołowski (Czarni).
--
źródło: Sportowe Podhale / KS Krokus Przyszowa.
Komentarze