Klasa okręgowa: Granit - Turbacz 3-0

Drużyna z Mszany Dolnej, złożona dziś w większości z zawodników młodzieżowych dzielnie broniła się na boisku w Czarnej Górze do 67 minuty. Granit wyszedł na prowadzenie po główce Bartłomieja Dzierżęgi, a kolejne dwa trafienia dołożył podczas ostatnich 10 minut gry.

Tak padły bramki:

67 min (1-0) - Po rożnym wykonywanym przez Stanisława Szyszkę głową uderza Bartłomiej Dzierżęga. Po odbiciu się od dwóch graczy Turbacza, futbolówka szczęśliwie wpada do bramki.

80 min (2-0) - Józef Milon przejął piłkę przed własnym polem karnym i ruszył na przebój pokonując dobre 60 metrów. W końcowej fazie zamarkował uderzenie po czym zagrał na środek do Michała Matoniaka. Ofensor gospodarzy dopełnił formalności.

88 min (3-0) - Dwójkowa akcja Daniel Waksmański - Szymon Kiernoziak. Uderzenie tego pierwszego broni bramkarz, Daniel Waksmański zamiast dobijać, głową zgrywa do Jakuba Bigosa, a ten również z głowy ustala wynik meczu.