Klasa A: Czarni Czarny Dunajec - Granit Czarna Góra 2-2

W meczu XI kolejki Granit Czarna Góra wywiózł jeden punkt z Czarnego Dunajca remisując z tamtejszymi Czarnymi 2-2. Dla Granitu dwie bramki zdobył Janusz Hełdak. Granit plasuje się na szóstej pozycji, Czarni są dziewiąci.

Zimno (zaledwie 3 stopnie C), przenikliwy wiatr to pogoda, która odstraszyła sympatyków futbolu w Czarnym Dunajcu. Zaledwie 20 osób zebrało się na stadionie! Grający prezes gości nie mógł skorzystać z bramkarza, który złamał palec. Pod dużym znakiem zapytania stał też występ Krzysztofa Maryniarczyka, któremu w poprzedniej kolejce w Klikuszowej złamano nos. Lewy kryjący beniaminka to twarde chłopisko i nawet nie chciał słyszeć, że nie wybiegnie na murawę. Jego zespół rozpoczął spotkanie z wiatrem i wydawało się, że będzie to dla handicap.

Tymczasem w 25 minucie obrońcy gości zagapili się i Leja z prezentu skwapliwie skorzystał. Granit znany jest z tego, że szybko się nie poddaje. 10 minut później szarża Janusza Hełdaka została nieprawidłowo powstrzymana przy linii bocznej. Sędzia zdecydował, iż Granit będzie wykonywał rzut wolny. Do piłki, ustawionej 25 metrów od bramki, podszedł sam poszkodowany i kapitalnie zawinął z lewej nogi. Odchodząca piłka wpadła przy dalszym słupku do bramki.

Po zmianie stron ucichł wiatr. W 50 minucie Czarni mieli powody do radości. Bandyk przed polem karny "zakręcił" dwoma obrońcami i lewą nogą, takim rogalem, ulokował piłkę w długim rogu bramki. Goście nie mając nic do stracenia zaatakowali va banque.