Sparing: Biali Biały Dunajec - Granit 2-7

Zawodnicy białodunajeckiego klubu LKS Biali postanowili na sportowo pożegnać stary rok i rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej na śniegu z reprezentacją LKS Granit Czarna Góra. Spotkanie wygrali goście 7-2.

Biały Dunajec, Stadion Białych przy ul. Tadeusza Kościuszki

Sparing - 31 grudnia 2008

Biali Biały Dunajec - Granit Czarna Góra 2-7

Józef Gąsienica ?, Marek Smajdor ? - Krzysztof Sarna ?, Janusz Sarna ?, ?, Zygmunt Milon ?, ?, Andrzej Pawlica ?, Maciej Gogola ?

Granit: Piotr Gogola - Józef Milon, Zygmunt Milon, Janusz Sarna, Piotr Sarna, Krzysztof Sarna, Andrzej Pawlica, Maciej Gogola, Grzegorz Wilk, Wojciech Heldak.

Granit zdobył główne trofeum spotkania - Puchar Przewodniczącej Komisji ds. przeciwdziałania alkoholizmowi.

Statuetkę najlepszego strzelca otrzymali zawodnicy zwycięskiej drużyny Zygmunt Milon i Janusz Sarna.

Najlepszym bramkarzem spotkania został Piotr Gogola.

autor: ZC.

zdjęcie: Zdzisław Chmiel.