Po czterech kolejkach Klasy B Granit na czele

Kolejna runda w klasach niższych na boiskach Podhala powoli krystalizuje podział na zespoły, które powinny walczyć o awanse oraz na te, które będą grały o utrzymanie się w swojej klasie.

W klasie B zespołami walczącymi o awans powinny być drużyny zajmujące pięć czołowych lokat: Granit Czarna Góra , Szarotka Nowy Targ, ZOR Frydman, Trzy Korony Sromowce Niżne i Łęgi Nowa Biała. W ostatniej kolejce zespoły te oprócz Frydmana zwyciężyły swoich rywali, niektóre zdecydowanie, inne nieco szczęśliwie. I tak w meczu na szczycie nowotarska Szarotka pokonała dotychczasowego lidera ZOR 5-2, ale sama nie zajęła jego miejsca, ponieważ drugi w tabeli Granit zdołał wywieźć zwycięstwo z Krempach i z kompletem punktów został samodzielnym liderem. Zwycięstwo Granitu było bardzo szczęśliwe, bowiem Spisz Krempachy wykonywał w ostatniej minucie rzut karny, ale bramka nie padła i skończyło się na 1-2.

źródło: Dziennik Polski.