Klasa okręgowa: Granit - Orkan 3-6

Radosny futbol na boisku w Czarnej Górze zaowocował hokejowym rezultatem. Pewny pierwszej lokaty na koniec sezonu Orkan musiał jednak czekać na gola aż do doliczonego czasu pierwszej połowy. Po przerwie mecz rozkręcił się na dobre, a bramkarze raz za razem wyciągali piłkę z sieci.

Tak padły bramki:

45 min (0-1) - Po rzucie rożnym w zamieszaniu odnalazł się Sławomir Boczoń i wepchnął piłkę z bliska do sieci Granitu.

48 min (0-2) - Damian Wsół w indywidualnym ataku. Ofensor Orkana ograł bramkarza, zakręcił obrońcą i uderzył do siatki z ostrego kąta po słupku.

50 min (0-3) - Korner dla gości. Mariusz Dzierżęga zaraz po wejściu na murawę interweniuje pechowo we własnym polu karnym, wpisując się do protokołu.

53 min (0-4) - Damian Wsół dostaje piłkę w narożniku szesnastki i kapitalnym uderzeniem trafia pod poprzeczkę.

63 min. (0-5) - Ponownie w roli głównej Damian Wsół. Tym razem w podbramkowym zamieszaniu ubiega obrońców i notuje trzeciego gola w meczu.

65 min (1-5) - Michał Gryglak odważnie ruszył z połowy boiska mijając kilku rywali. Jego strzał wypluwa Krzysztof Piwowarczyk, z czego korzysta Szymon Kiernoziak.

68 min (2-5) - Czujnie zachował się Michał Gryglak widząc zbyt krótkie podanie obrońcy do bramkarza. Po przechwycie mija golkipera i uderza do pustej bramki.

90 min (2-6) - Akcja Orkana prawą stroną zakończona mocną wrzutką. Kamil Janecki wzbija się w powietrze i zdobywa gola z głowy.

90 min (3-6) - Michał Gryglak wychodzi na pozycję po podaniu Michała Matoniaka. Ładny strzał zawiązuje worek z bramkami w tym spotkaniu.