Klasa A: Orkan - Granit 2-2

Niespodziewanie punkt na własnym stadionie stracił doskonale dotąd spisujący się w rundzie rewanżowej Orkan Raba Wyżna. Zremisował 2-2 z walczącym o utrzymanie Granitem Czarna Góra.

Tak padły bramki:

5 min (0-1) - Po faulu Marcina Szklarza na Andrzeju Gogoli sam poszkodowany wykorzystał rzut karny.

35 min (1-1) - Akcję Michała Czyszczonia z 11 metrów wykończył Robert Możdżeń.

37 min (2-1) - po szybko rozegranym rzucie wolnym i podaniu Mateusza Czyszczonia na listę strzelców wpisuje się Robert Możdżeń.

74 min (2-2) - Andrzej Gogola dopadł do bezpańskiej piłki na 18 metrze i "huknął" nie do obrony.

Raba Wyżna, Stadion Orkana

Klasa A, XXII kolejka - 30 maja 2010

Orkan Raba Wyżna - Granit Czarna Góra 2-2

Robert Możdżeń 35, 37 - Andrzej Gogola 5 (k), 74

Granit: Piotr Gogola - Wojciech Maryniarczyk (65 Andrzej Kiernoziak), Janusz Hełdak, Józef Milon, Andrzej Pawlica, Marcin Sarna, Piotr Sarna (75 Tadeusz Lichacz), Andrzej Gogola, Krzysztof Sarna, Zygmunt Milon (88 Andrzej Trzop), Szymon Twardosz.

Czerwona kartka: Janusz Hełdak (45 min).

***

Powiedział po meczu:

Krzysztof Siwek (Orkan - kierownik): Już w pierwszych trzech minutach powinniśmy prowadzić 2-0, ale dwukrotnie Możdżeń nie wykorzystał dobrych okazji, trafiając raz w słupek, a raz minimalnie chybiając. To zemściło się na nas w 5 min, kiedy Andrzej Gogola wykorzystał rzut karny. Wyrównaliśmy w 35 min po bramce Roberta Możdżeń. Po dwóch minutach ten sam zawodnik znów wpisał się na listę strzelców. Po przerwie już niewiele ciekawego się działo, poza 74 min, kiedy Granit wyrównał.