Bór z utrzymaniem

Znamy już ostateczny skład Klasy B w sezonie 2000/01. Ostatecznie razem z Granitem zagra Bór Dębno, oznacza to, że w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami w lidze zagra jedna drużyna więcej. To dobrze, ponieważ parzysta ilość drużyn powoduje, że nie będzie konieczności co kolejkę pauzy przez jeden zespół.

Wszystkie drużyny Klasy B: Lepietnica Klikuszowa, Szarotka Rokiciny Podhalańskie, Trzy Korony Sromowce Niżne, Granit Czarna Góra, ZOR Frydman, Łęgi Nowa Biała, Skałki Trybsz, Bór Dębno oraz beniaminkowie Dunajec Ostrowsko, Gronik Gronków, Zapora Kluszkowce i Spływ Sromowce Wyżne.

W sezonie Granit czekają więc 22 ligowe pojedynki. Zmagania rozpoczną się 13 sierpnia, runda jesienna zakończy się 22 października.

Plan pierwszych dwóch kolejek:

Kolejka 1 - 13 sierpnia 2000

• Gronik - Bór
  • Dunajec - Łęgi
  • Spływ - Trzy Korony
  • Lepietnica - Szarotka
  • Zapora - Skałki
  • Granit - ZOR

Kolejka 2 - 20 sierpnia 2000

• Bór - ZOR
  • Skałki - Granit
  • Szarotka - Zapora
  • Trzy Korony - Lepietnica
  • Łęgi - Spływ
  • Gronik - Dunajec

Nie wszystkie drużyny posiadają własne obiekty i tak Dunajec w roli gospodarza występować będzie na boisku w Łopusznej, zaś Szarotka w Rabie Wyżnej. Boisko Spływu w rudzie jesiennej będzie remontowane i mecze z jego udziałem w roli gospodarza odbywać się będą na stadionie w Sromowcach Niżnych.

źródło: Dziennik Polski.