Trampkarze młodsi: zwycięski Granit

W Podhalańskim Podokręgu Piłki Nożnej rozpoczęły się rozgrywki trampkarzy młodszych. Rywalizacja toczy się systemem turniejowym.

Szesnaście drużyn, jakie zgłosiły się do rozgrywek, zostało podzielonych na 4 grupy terytorialne. W rundzie eliminacyjnej odbędzie się 4 turnieje, na wiosnę zostaną rozegrane półfinały i finały. W każdym turnieju drużyny spotykają się każda z każdą. Mecze trwają 2 x 12,5 minut. Po pierwszych turniejach bez straty punktu są ubiegłoroczny mistrz PPPN Poroniec Poronin i ubiegłoroczny finalista Granit Czarna Góra,

Granit trampkarzami stoi, po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazali się najmłodsi Granitowcy, którzy zwyciężyli w turnieju grupowym, będącym eliminacją do turnieju finałowego o Mistrzostwo Podhala w tej kategorii wiekowej. Czarnogórzanie pokazali wyrafinowany futbol, we wszystkich spotkaniach zwyciężając 1-0.

Grupa II - I Turniej Grupowy Trampkarzy 2003/04

Granit Czarna Góra - Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-0