Trampkarze młodsi: Poroniec mistrzem, Granit czwarty

Dobiegły końca rozgrywki o mistrzostwo Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w kategorii trampkarzy młodszych. W tym sezonie rozgrywki te cieszyły się sporą popularnością. Mistrzem PPPN został Poroniec Poronin przed ubiegłorocznym mistrzem Orawą Jabłonka i Lubaniem Maniowy.

Do rozgrywek zgłosiło się 16 zespołów - sklasyfikowano 15 drużyn. Rozgrywki były prowadzone w formie turniejów w grupach terytorialnych. Z powodu kłopotów pogodowych nie odbyły się wszystkie zaplanowane turnieje w grupach eliminacyjnych, nie zdołano też przeprowadzić wszystkich gier finałowych. Zamiast czterech turniejów finałowych rozegrano po jednym turnieju o miejsca pomiędzy drużynami z analogicznych miejsc w grupach eliminacyjnych.

Mistrzem PPPN w kategorii trampkarzy młodszych został Poroniec przed ubiegłorocznym mistrzem Orawą Jabłonka i Lubaniem Maniowy. To duży sukces młodzieży z Poronina i nadzieja na lepsze czasy w tym zasłużonym klubie piłkarskim na Podhalu. Trampkarze młodsi Porońca zagrają jeszcze dwumecz z najlepszą drużyną z okręgu nowosądeckiego o mistrzostwo OZPN.

Turniej Finałowy o Mistrzostwo Podhala Trampkarzy Młodszych - 17 czerwca 2003

Orawa Jabłonka - Granit Czarna Góra 2-0

Matoniak ?, Chowaniec ?

Granit Czarna Góra - Lubań Maniowy 0-2

Hołtyst ?, Bednarz ?

Poroniec Poronin - Granit Czarna Góra 3-1

Papież ?, ?, Denić ? - Gogola ?

Tabela końcowa:

Lp. Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki