Od startu zażarta walka o awans

Druga kolejka podhalańskiej B klasy potwierdziła, że i tego roku walka o awans będzie zacięta. Na razie na czele tercet Szarotka Nowy Targ, Granit Czarna Góra i ZOR Frydman z kompletem punktów.

Pierwsze miejsce drużyny z Nowego Targu jest pewnego rodzaju niespodzianką, przyznać jednak trzeba, że drużyna ta potykała się z nie najmocniejszymi rywalami i to w obu przypadkach na własnym terenie. Jednak kibiców nowotarskich cieszy postawa beniaminka i zapewne mają nadzieje, że ich drużyna nie odda pierwszeństwa do końca rozgrywek. Czarna Góra i ZOR należały w ubiegłym sezonie do czołówki, tym razem także walczyć będą o najwyższe cele chociaż niedzielne mecze wygrały dość szczęśliwie. Ale zgodnie z zasadą, że szczęście sprzyja lepszym nie należy deprecjonować ich sukcesu.

źródło: Dziennik Polski.