Młodzież Granitu na start

W Klasie B juniorów w najbliższym sezonie występować będzie 12 drużyn. Klasa ta po rocznej przerwie znów swe spotkania rozgrywać będzie w soboty, a nie w niedzielę, jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie. Najlepszy zespół rozgrywek uzyska awans do klasy A.

W pierwszej kolejce, która rozegrana zostanie w sobotę, 25 sierpnia zagrają: Spływ Sromowce Wyżne - Janosik Sieniawa boisko Sromowce Niżne 14, Biali Biały Dunajec - Zapora Kluszkowce (mecz w Kluszkowcach) 17, Spisz Krempachy - Bór Dębno 17, Granit Czarna Góra - Szarotka Nowy Targ 17, Dunajec Ostrowsko - Gronik Gronków 17, Trzy Korony Sromowce Niżne - Watra Białka Tatrzańska 17.

W roli faworytów powinny wystąpić drużyny Zapory Kluszkowce, Spływu Sromowce Wyżne, Szarotki Nowy Targ oraz Dunajca Ostrowsko.

źródło: Dziennik Polski.