Klasa B: Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Granit Czarna Góra 0-2

Mecz rozegrano na boisku w Rabie Wyżnej, ponieważ boisko Szarotki jeszcze nie zostało oddane do użytku. Gospodarze przeważali do 60 minuty. Między innymi w 53 minucie Ł. Latawiec uderzył piłką w poprzeczkę. Po okresie przewagi Szarotki do głosu doszli goście.

Znakomitą sytuację zmarnował Mariusz Maryniarczyk. Pod koniec meczu goście przeprowadzili udaną akcję lewym skrzydłem. Rozminął się z centrą Dziwisz i chwilę wcześniej wprowadzony Andrzej Trzop strzelił do pustej bramki. Po minucie było 2-0 i właściwie po meczu. Stanisław Hełdak urwał się obrońcom i z bliska strzelił nieuchronnie obok bramkarza. Gospodarze do końca próbowali zmienić niekorzystny rezultat, ale obrona Granitu grała uważnie, nie dopuszczając do utraty gola.

Klasa B, II kolejka - 19 sierpnia 2001

Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Granit Czarna Góra 0-2

Trzop 85, S. Hełdak 86

Żółte kartki: R. Żądło, A. Żądło (obaj Szarotka).

Sędziował: Andrzej Opacian (Nowe Bystre).

Granit: Piotr Gogola - Andrej Kiernoziak, Andrzej Maryniarczyk, Janusz Hełdak, Piotr Kowalczyk, Marek Wojtanek, Wojciech Maryniarczyk, Stanisław Hełdak, Mariusz Maryniarczyk, Zygmunt Milon. Grał także: Andrzej Trzop.

Mecz rozegrano w Rabie Wyżnej.

autor: zk.

źródło: Dziennik Polski.