Klasa A: Gronik Gronków - Granit Czarna Góra 1-1

W pierwszej wyrównanej połowie żadnej z drużyn nie udało się poważnie zagrozić bramce przeciwnika. W 50 minucie akcję po prawej stronie przeprowadził Andrzej Dobrzyński. Piłkarz Gronika prawie z końcowej linii dośrodkował na środek pola karnego gości, skąd strzałem po ziemi tuż koło słupka A. Dudek pokonał bramkarza przyjezdnych.

Po zdobyciu prowadzenia Gronik cofnął się do defensywy i bramkarz Janusz Łaś miał sporo pracy. Miejscowy golkiper zwycięsko wyszedł z pojedynku "jeden na jeden" z jednym z graczy Granitu. W 58 minucie Dariusz Twardosz z 25 metrów wykonywał rzut wolny trafiając piłką w poprzeczkę. 2 minuty później było 1-1. Na polu karnym Łasia powstało spore zamieszanie i po błędzie obrony Krzysztof Sarna z bliska wepchnął piłkę do siatki Gronika.

W 65 minucie A. Dudek, najbardziej ruchliwy piłkarz gospodarzy, nie trafił z 6 metrów w bramkę Granitu, a chwilę później uderzenie tego samego zawodnika z 12 metrów obronił Piotr Gogola. W końcówce bliscy zwycięstwa byli goście. Najpierw Tadeusz Lichacz z 10 metrów strzelił obok słupka, a następnie w ładnym stylu Łaś obronił uderzenie Dariusza Twardosza z wolnego wykonywanego z około 25 metrów. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron, choć częściej przy piłce byli gospodarze.