Andrzej Gogola opuszcza Granit

Andrzej Gogola nie jest już grającym trenerem naszego klubu. Absolwent krakowskiej SMS wybrał intratną propozycję rywala z za miedzy Zawratu Bukowina Tatrzańska.

Andrzej Gogola urodził się 13 listopada 1988 roku, od dawna był podporą Granitu. W trwającym sezonie wystąpił w 8 spotkaniach, w których zdobył 2 gole. Posadę grającego trenera łączył z funkcją II trenera Rysów Bukowina Tatrzańska - jedynego żeńskiego klubu na Podhalu grającego w strukturach PZPN-u. Dzięki jego znajomościom dziewczyny spotkały się z Patrykiem Małeckim, który przekazał swoją wiedzę i doświadczenie piłkarkom z Rysów.

Andrzejowi życzymy powodzenia w nowym klubie, ale w derbach powodzenie niech sobie włoży do kieszeni :).

Andrzej Gogola

Pozycja na boisku: pomocnik