RECEPCJONISTA - OGŁOSZENIE O PRACĘ

Pracodawca: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Miejsce pracy: Internat Sportowy "Zakopane" ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane

Przedmiotem działalności Centralnego Ośrodka Sportu jest przede wszystkim tworzenie warunków organizacyjnych, ekonomicznych i technicznych dla szkolenia sportowego prowadzonego przez związki sportowe. Internat sportowy "Zakopane" to idealne miejsce do pobytu przyszłych mistrzów. "Tu rodzą się zwycięzcy" - to nasze hasło przewodnie. Dołącz do naszej ekipy!

SZCZEGÓŁY OFERTY: KLIKNIJ

Szukamy Pracownika na stanowisko Recepcjonista lub Recepcjonistka. Gwarantujemy umowę o pracę na pełen etat, ze wszystkimi ubezpieczeniami. Wynagrodzenie oprócz stawki zasadniczej to również regularne premie, dodatki stażowe do 20% wynagrodzenia zasadniczego, trzynastki, świadczenia socjalne, dodatki za godziny w porze nocnej i inne. Nie zapominamy też o ogólnej atmosferze, która jest przyjazna i wpływa pozytywnie na pracę.

Twoje obowiązki to m.in.:

  • sprawna i profesjonalna obsługa gości,
  • prowadzenie dokumentacji recepcyjnej,
  • wykonywanie obciążeń - wystawianie dowodów sprzedażowych,
  • bieżąca obsługa urządzeń biurowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęci do stałej pracy, dyspozycyjności,
  • wysokiej kultury osobistej.

Na dokumenty aplikacyjne czekamy do 13 listopada 2017 roku, do godziny 12:00. Są to:

  • CV
  • oświadczenia o obywatelstwie polskim lub UE, o pełnej zdolności do czynności prawnych, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, o niekaralności,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy,
  • inne (np. certyfikaty, referencje).

Wszystkie informacje niezbędne do udziału w rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej:

Więcej informacji również pod numerem telefonu: (18) 26 325 74.

Zapraszamy do składania ofert - czekamy właśnie na Ciebie!

Komentarze