Nadrabianie zaległości

Piłkarze Klasy A w minioną niedzielę rozegrali szóstą wiosenną kolejkę. W najbliższą środę zostaną odrobione zaległości. W tym dniu dojdzie do skutku przełożona z 13 kwietnia inauguracyjna kolejka rundy rewanżowej. O godzinie 18 zagra Granit z Orkanem Raba Wyżna na wyjeździe.

Skuteczność piłkarzy w minioną niedzielę była nie najlepsza. W siedmiu spotkaniach łącznie padło tylko 15 goli, co daje niską przeciętną 2,15 bramki na jeden mecz. Najwięcej z nich, pięć, zobaczyli widzowie na boisku w Tylmanowej, gdzie miejscowy Lubań 4-1 pokonał naszpikowany dobrymi zawodnikami Gronik Gronków. Jedynym zawodnikiem tej kolejki, który dwukrotnie trafił do siatki przeciwnika, był zawodnik Lubania, Krzysztof Kurnyta. Na 7 meczach ostatniej kolejki zjawiło się ponad 1200 kibiców.

Klasa A, XX kolejka - 21 maja 2003 (środa), 18:00

Orkan Raba Wyżna - Granit Czarna Góra

Wyznaczony sędzia: Jan Kurek (Limanowa).

Pierwszy mecz: 0-1

źródło: Dziennik Polski