Łojek i Modła wystąpili w Pucharze Wójta gminy Łapsze Niżne

Skałki Trybsz bardzo dobrze zaprezentowały się w Pucharze Wójta gminy Łapsze Niżna zdobywając 3 miejsce. Duży wkład w ten sukces mieli zawodnicy Granitu Krzysztof Łojek oraz Janusz Modła (na zdjęciu), którzy w turnieju zdobyli 9 bramek.

Obaj to wychowankowie klubu z Trybsza. Janusz po pobycie w Skałkach zdecydował się na transfer do LKS Szaflary, gdzie był gwiazdą drużyny, z powodów logistycznych zdecydował się na przenosiny do Granitu. U nas prezentuje się naprawdę bardzo przyzwoicie. Przyszłość Janusza nie jest jednak jasna - zawodnik wystąpił w pełnowymiarowym sparingu z Błyskawicą Kacwin (2:2) i zdobył bramkę. Krzysztof zaś do Granitu trafił bezpośrednio ze Skałek latem 2012 roku, gdyż jego macierzysty klub nie zgłosił się do rozgrywek C-Klasy w sezonie 2012/13. Krzysztof deklaruje chęć gry w rundzie wiosennej w Granicie.

Już dziś o 13.00 odbędzie się sparing Granitu ze Skałkami.

fot. Stanisław Michałczak