Klasa A: Granit Czarna Góra - Lepietnica Klikuszowa 1-1

Mecz rozgrywany był w dużym upale, co niewątpliwie miało wpływ na jego przebieg. Pierwsza część toczyła się pod dyktando gospodarzy. Goście pierwszy strzał na bramkę Piotra Gogoli oddali dopiero w 37 minucie.

Miejscowi pierwszą sytuację bramkową stworzyli w 23 minucie, kiedy Piotr Kowalczyk podał do Sylwestra Marusarza, a ten celnie strzelił na bramkę S. Mrożka, ale bramkarz Lepietnicy nie dał się zaskoczyć. Trzy minuty później gospodarze objęli prowadzenie. Najpierw Zygmunt Milon z rzutu rożnego podał dokładnie na głowę Andrzeja Maryniarczyka, jednak golkiper przyjezdnych wybił piłkę na kolejny róg. Ponownie dokładnie zagrał Milon, a Andrzej Maryniarczyk tym razem nogą pokonał S. Mrożka.

W drugiej połowie nadal przeważali gospodarze, co trwało do 57 minuty. Goście zagrali z głębi pola, obrońcy Granitu popełnili błąd i Fic z bliska pokonał Piotra Gogolę. Po zdobyciu wyrównania przyjezdni częściej gościli pod bramkę miejscowych. Najlepszą sytuację zmarnował dla nich w 66 minucie Fic, kiedy w ostatniej chwili spod nóg piłkę wybili mu obrońcy. Granit również mógł przechylić szalę na swoją korzyść. W 79 minucie, Krzysztof Sarna rozegrał piłkę z Zygmuntem Milonem ten ostatni podał piłkę na 8 metr do nieobstawionego Marka Wojtanka, ale napastnik Granitu nie trafił w światło bramki.

Marek Pranica, kierownik drużyny Lepietnicy: - Remis na zawsze ciężkim terenie w Czarnej Górze jest z pewnością naszym sukcesem. Pomimo upału i tego, że po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-1 udało nam się wyrównać i utrzymać jeden punkt do końca. Gola straciliśmy po dokładnym dośrodkowaniu przeciwników z rzutu rożnego. Po przerwie, mimo iż atakował Granit, po jednej z kontr i błędzie defensorów rywala wyrównaliśmy. Po tej bramce obie drużyny mogły strzelić zwycięską bramkę, ale zabrakło precyzji. Patrząc na całe spotkanie, gospodarzom bardziej należało się zwycięstwo.