Klasa A: Granit Czarna Góra - Dunajec Ostrowsko 0-3 (wo)

Pierwsza połowa była remisowa z lekką przewagą miejscowych. W 5 minucie rzut wolny z 25 metrów wykonywał Janusz Hełdak, na miejscu był Rejczak. W 10 minucie w niegroźnej sytuacji w polu karnym Wojciech Maryniarczyk faulował Stramka. Podyktowaną "jedenastkę" na bramkę zamienił Kamiński.

Pięć minut później padło wyrównanie. Po indywidualnej akcji w sytuacji sam na sam znalazł się Tadeusz Lichacz. Jego pierwszy strzał obronił Rejczak, ale przy dobitce był bezradny. W 22 minucie dwójkowa akcja Krzysztof Sarna - Janusz Hełdak skończyła się na Rejczaku. Po zmianie stron gospodarze przeważają, choć przyjezdni stwarzają kilka sytuacji do zmiany rezultatu. W 49 minucie Kozieł znalazł się w sytuacji jeden na jeden z Piotrem Gogolą, który nogą broni jego strzał.

W 67 minucie wejście Dariusza Twardosza nadało kolorytu grze miejscowych. Trzy minuty później objęli oni prowadzenie, którego nie oddali do końcowego gwizdka sędziego. Rzut rożny wykonywał Tadeusz Lichacz, a Krzysztof Sarna strzałem po ziemi tuż przy słupku zaskoczył Rejczaka. W końcówce goście kilkakrotnie zagrozili bramce Piotra Gogoli, lecz ani M. Gucwa, ani Szumal czy też S. Gucwa nie zaskoczyli golkipera Granitu.

W 83 minucie po jednym z nielicznych kontrataków Dariusz Twardosz pędził już sam na bramkę Rejczaka. Gdy wydawało się, że osiągnie cel, został powstrzymany przez powracającego obrońcę gości. Niektórzy uważali, że piłkarz Dunajca uczynił to niezgodnie z przepisami. Innego zdania był sędzia i nie przerwał akcji.

Mariusz Maryniarczyk, prezes Granitu: - Pierwsza połowa była wyrównana. Pierwszy kwadrans zagraliśmy ospale. W drugiej połowie już przeważaliśmy. Myślę, że mógł być remis, ale wygraliśmy 2-1 i to my mamy punkty. Chciałem przeprosić arbitrów spotkania Poroniec - Granit, po którym udzieliłem niestosownej i obrażającej ich wypowiedzi.