Juniorzy: Janosik Sieniawa - Granit Czarna Góra 1-2

Pierwsza część spotkania należała do gospodarzy, którzy po strzale Majchrowicza prowadzili 1-0. W 39 min z prawej strony zagrał B. Mysza, a Majchrowicz uderzeniem z 16 metrów przelobował golkipera gości.

Po zmianie stron dwa gole Andrzeja Gogoli dały zwycięstwo przyjezdnym. Pierwszego w 56 minucie zdobył on po indywidualnej akcji, zaś drugiego w 85 minucie strzałem z 8 metrów pod poprzeczkę, po wcześniejszym otrzymaniu dokładnej piłki od W. Hełdaka. Gospodarze w II połowie opadli z sił, ale i tak przy wyniku 1-1 jednemu z miejscowych udało się trafić piłką w słupek bramki Sylwestra Marusarza.